Měsíc po...

Moderátor legendárního Áčka Honza Musil o osudném pádu: Ono to může vypadat, že to bude dobrý, ale...

Je to přesně měsíc, co se život Honzy Musila (51) od základu změnil. Bohužel ne zrovna v tom hezkém slova smyslu. Legendární moderátor spadl ze žebříku a v důsledku svých zranění neví, jestli se ještě někdy postaví na nohy. Jak to s ním teď vypadá?

9 fotek
Na konec roku 2018 nebude moderátor legendárního Áčka Honza Musil vzpomínat zrovna v dobrém. Když šel do garáže pro květináč na vánoční hvězdu, spadl ze žebříku, zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci. Od té doby leží v nemocnici a zatím může jen doufat, že léčba bude úspěšná. Sám si ale dobře uvědomuje, že může skončit i na vozíčku.

„Není to žádná nadsázka. Ono to může vypadat, že to bude dobrý, ale to, že se třeba člověk časem postaví, když se drží nějaké tyče, ještě neznamená, že se rozejde,“ přiznává své obavy Musil v rozhovoru pro magazín Sedmička. Jeho pověstný optimismus ho ale přesto neopustil.

„Cítím se rozhodně líp. Je to teď jiné, než když člověk leží na JIPce. Teď už je to zaměřené - tedy kromě toho, co bylo, což znamená léčba zničené páteře, žeber a plíce - na pohyb. Abych se otočil, neotočil, zvedl, nezvedl...,“ popisuje moderátor každodenní boj s vlastním zraněným tělem. Při cvičení musí také snášet velké bolesti, ale i přesto je vděčný. Za co? Za svoji milující rodinu, která mu pomáhá těžké období zvládnout.

„Já vím, že to je klišé, ale Kuba je moje přímá opora, protože za mnou jezdí každý den. S holkama je to trošku složitý, jelikož bydlí dál, dcera je v Brně a má pětiměsíční mimino, bývalá manželka je taky v Brně, ale už za mnou byly obě dcery i exmanželka. A pak musím říct, že mi pomáhají lidi. Moc mě překvapilo, jaká se zvedla vlna podpory, že těch lidí bylo tolik,“ je vděčný i svým fanouškům Honza Musil.
 

Autor: bin

Diskuze