To nejdůležitější

Moderátor Áčka Honza Musil má konečně důvod k radosti! Co ho povzbudilo?

Už přes dva týdny Honza Musil (51) leží v nemocnici kvůli vážně zraněné páteři a zlomeným žebrům. Jak dopadne léčba, kterou bude muset následující měsíce podstupovat, nikdo neví. Všichni mu ale přejí, aby se brzy zase postavil na nohy. Největší oporou mu je jeho rodina, která ho přišla navštívit do nemocnice. To bylo radosti!

6 fotek
Závěr loňského roku byl pro moderátora legendárního pořadu Áčko opravdu nešťastný. Když lezl v garáži po žebříku pro květináč, aby si do něj mohl dát vánoční hvězdu, žebřík mu podklouzl a on spadl přímo na dřevěnou překližku. V důsledku pádu si vážně poranil páteř, zlomil 9 žeber a propíchl plíci. Od té doby ležel na JIP, kde byl až do druhé poloviny minulého týdne.

Už samotný přesun moderátor bere jako krok k lepšímu. Cesta to ale bude ještě hodně dlouhá a nejistá. Až po rehabilitacích se ukáže, zda nebude mít nějaké trvalé následky. Jeho fanoušci a přátelé mu ze srdce přejí, aby byl co nejdříve fit jako před nehodou. Největší oporou mu pak je jeho velká rodina, která za ním v neděli hromadně přišla do nemocnice.

„Dnes jsem tu měl své milované. To je přesně ten okamžik, který vám dodává energii,“ napsal Musil na Instagramu k fotce, na které je kromě něj a jeho manžela Jakuba Garetha Bielého (28) i jeho zbytek početné rodiny. Na návštěvě tak nemohly chybět nejen obě Musilovy dospělé dcery, ale i vnouček a dokonce i bývalá žena Iveta, se kterou má úžasný vztah.

Autor: bin

Diskuze