Isabelle a Olivia Mathers - 1
Zdroj: Instagram
Životní styl

Modelky prozradily, díky čemu mají tak dokonalé postavy: Tohle rozhodně funguje!

Modelky Isabelle a Olivia Mathers vypadají jako dvojčata, ale nejsou a nemají ani stejný věk. Co však mají společné, je jejich vášeň pro sushi a radovánky na pláži. Obě mají také krásná štíhlá těla. Co za tím stojí?

6 fotek
Isabelle (19) prozradila, jak vypadá její denní jídelníček. Začíná den s šálkem kávy. "Během typického dne jím k snídani dvě vajíčka, ať už jako míchaná vejce, volské kolem nebo s polovinou avokáda a dvěma kousky toastu. Po snídani následuje proteinový nápoj s mandlovým mlékem a banánem. K obědu mám většinou sushi, hamburger nebo sendvič. K večeři většinou nějaký druh bílkovin se zeleninou. A nebudu lhát, vždy si dám po večeři něco sladké, "tvrdí.

Stravovací návyky její sestry Olivie (21) jsou velmi podobné. "Mou typickou ranní stravou je káva a smaženice nebo vařená vajíčka. K obědu si udělám salát nebo sushi, na večeři mám kousek masa se salátem nebo zeleninou. Nevyhýbám se žádným jídlům, jím to, po čem toužím, "prohlašuje Olivia.

Jak je tedy možné, že obě vypadají tak fit? Svoje těla si ve formě udržují plaváním a jízdě na kole. Přiznávají, že i když mohou vypadat jejich těla dokonale, také zažívají dny, kdy se cítí nafouklé, mají špatnou pleť a podobně.

Autor: mk

Diskuze