Candice Swanepoel - 1
Zdroj: Instagram
Krása střídá nádheru

Modelka Candice Swanepoel se pochlubila prvním snímkem narozeného miminka! Jé nádherné

Modelka Victoria´s Secret Candice Swanepoel (27) se fanouškům na Instagramu pochlubila prvním snímkem svého rozkošného syna, kterého pojmenovala Anacan (Anacã).

6 fotek
"Je na světě!"  V pátek modelka Victoria´s Secret porodila svého prvního potomka Anacana. „Life is sweet (Život je sladký),“ pochlubila se fotografií na svém instagramovém účtu. Modelka se svým snoubencem Hermannem Nicolim pojmenovali svého syna Anacan, což v brazilském překladu znamená druh ptáka.

Ve stejný den fotograf a kamarád modelky Jerome Duran napsal krásný vzkaz pod její instagramovou fotku: „Nejkrásnější máma. Gratulujeme. Vítej Anacane. Posílám lásku a štěstí tobě a tvé nové rodině.“ Candice poté fotku od kamaráda sdílela na svém profilu a dodala: „Děkuji všem za krásná přání.“

Modelka je se svým snoubencem téměř 10 let. Po celou dobu těhotenství se Candice chlubila fanouškům a brala je do svého soukromí. Sdílela řadu krásných fotografií odhalujících její kulaté bříško a pohlaví dítěte. K jedné fotce dodala i vtipný komentář, když byl ještě Anacan v bříšku: „Můj nemalý kluk.“ Vtipné a krásné. Blahopřejeme.

Autor: mak

Diskuze