Arvida Bystrom
Zdroj: YouTube.com
Jako opice?

Modelka v reklamě pobouřila tisíce lidí a teď jí vyhrožují! Také už vidíte, co je na ní zvláštního?

Nová módní reklama známé sportovní značky se ve společnosti postarala o pořádný rozruch a vyvolala prudké vášně. Za vše může 26letá švédská modelka Arvida Bystrom, která veřejnost pobouřila svým vzhledem.

6 fotek
I když je Arvida moc krásná, v reklamě se objevila s neoholenýma nohama. A nešlo o pár chloupků, ale o pořádný porost! A na to jsou mnozí lidé velmi hákliví, a tak se na internetu začaly množit nechvalné komentáře na její účet.

Lidé ji začali nazývat například opicí. A útoky zesílily ještě poté, co si lidé zjistili, že Arvida propaguje feminismus a identifikuje se jako takzvané cis pohlaví. To znamená, že je člověk ještě v současnosti stejného pohlaví, jako se narodil. „Toto je ta nejodpornější žena, jakou jsem kdy ve svém životě viděl,“ napsal jeden z uživatelů. To ale není všechno!

Přerostlo to dokonce do takové míry, že lidé začali psát Arvidě soukromé zprávy, kde ji uráželi a někteří jí dokonce vyhrožovali vraždou a znásilněním. I když se reklama a modelka nemusí někomu líbit, rozhodně nikdo nemá právo na dívku útočit. Ať už se reklama povedla, nebo to bylo šlápnutí vedle, je vlastně jedno. Emoce totiž vyvolala opravdu silné, a o to hlavně jde!

Modelka se nechala ve výloze 10 hodin mučit. Neuvěříte proč
Jako dětská modelka šokovala svět! Jak šel čas s kontroverzní modelkou?

 

Autor: niž

Diskuze