Petra Faltýnová - 3
Zdroj: Profimedia
Svoboda jí svědčí

Modelka Petra Faltýnová je opět svobodná. Jak probíhal rozvod?

Modelka Petra Faltýnová udělala další velký životní krok.Po několika letech je z ní zase svobodná žena, a tak svatbě s miliardářem Davidem už nic nebrání.

5 fotek
Sexy modelka Petra Faltýnová sice už s partnerem Simonem Šteklem nežije pěkných pár let, ale až nyní se dohodli na rozvodu."Jsem rozvedená. Je to velmi čerstvé. Proběhlo to naprosto v klidu a pohodě," svěřila se modelka.

Pár spolu má dceru Adrianku, o kterou se Petra vzorně stará. Dcera s ní cestuje mezi Českem a Floridou, kde má Petra byt. Teď ale Adrianka nastupuje do školy a Petře se tak změní celý režim. Navíc jí její pohádkově bohatý přítel, miliardář David, kterého potkala právě na Floride, požádal o ruku. Vypadá to, že Petra svobodnou ženou dlouho nezůstane.

S nástupem dcery do britské školy v Praze, ale Petra nebude moct často létat do Ameriky za svým přítelem, takže to bude první zatěžkávací zkouška páru. Teď se ale modelka musí soustředit hlavně na dceru, kterou dle jejích slov učení nebaví. Naopak Petra, si připomíná školní léta a možná je i ráda, že má chvíli klid.

 

 

 

Autor: sim

Diskuze