Markéta Galuszková - 6
Zdroj: Instagram
Ambiciózní děvče

Modelka Markéta Galuszková se přihlásila do zajímavé soutěže! Neuvěříte, co plánuje vyhrát

Modelka Markéta Galuszková známá pod přezdívkou PornoPopelka, se rozhodla, že se přihlásí do soutěže, aby mohla vyhrát neuvěřitelnou cenu, kterou by nikdo neodmítl. Co je v sázce?

8 fotek
Markéta na sociální síti zásobuje zejména mužskou část povedenými odhalenými snímky. Teď se ale rozhodla, že zkusí štěstí a přihlásila se do soutěže Czech&Slovak Photo Girl. Nejen, že se chce naučit něčemu novému, ale hlavně chce soutěžit a vyhrát zájezd do Las Vegas.

Porotcem této soutěže bude kromě Jana Saudka i hvězda show Tvoje tvář má známý hlas a herec z Ordinace v růžové zahradě 2 Milan Peroutka. Pokud si to holky přijdou užít a nasbírat nové zážitky, pak je to v pořádku. Ale jestli tam uvidím nějaké zákeřnosti, ať si mě nepřejou,“ sdělil Blesku oblíbený herec.

Není to ale jediná činnost, která ji zaměstnává. Brzy se stěhuje do nového, vlastního domu, na který si sama vydělala, a to focením a podnikáním v oblasti prodlužování vlasů. Známá je nejen v České republice, ale také v zahraničí. Tam ji dokonce místní obyvatelé zastavují, aby se s ní mohli vyfotit. Svůj kukuč tak brzy zužitkuje v jednom projektu, o kterém ale modelka zatím nechce podat bližší informace.

Autor: bin

Diskuze