Markéta Galuszková
Zdroj: facebook
Nebezpečí číhá všude

Modelka Markéta Galuszková poznala Me Too na vlastní kůži: Nabízeli mi práci za sex!

Známá modelka a česká Barbie Markéta Galuszková (25) toho na svůj věk zažila opravu hodně. A to nejen, co se pracovních příležitostí týká. Přiznala totiž, že cesta k takové práci může být někdy i plná nástrah v podobě sexu chtivých mužů.

6 fotek
Markéta Galuszková se už mnoho let živí modelingem a jejím velkým snem je být velkou herečkou. I přesto, že na své kariéře stále usilovně maká, jsou ale jisté hranice, za které by Markéta nešla.

Modelka se totiž přiznala, že se stala částečně obětí takové české verze kauzy Me Too. Ta originální vznikla v Americe, kde mnoho známých hollywoodských žen nařklo po letech vlivné muže ze sexuálního obtěžování či napadení. A právě s něčím podobným se setkala v minulosti i sama Markéta.

„Několik režisérů a fotografů mi nabízelo, že když se s nimi vyspím, tak mně to pomůže v kariéře. Jenže nejsem pitomá husa, takže jsem to vždy razantně odmítla. Vím, že spoustu lidí si o modelkách myslí své, ale je to o konkrétním charakteru. V životě bych takhle neklesla, mám svoji hrdost. Jednou mě dokonce málem znásilnili, naštěstí jsem včas utekla,“ přiznala pro Prask.tv otevřeně Markéta.

Dnes už ví, jaké nástrahy ji v showbyznysu čekají, a tak si dává velký pozor, s kým spolupracuje. Zvláště ženy to mají v tomto oboru opravdu náročné.
 

Autor: bin

Diskuze