Cara Delevingne - 12
Zdroj: Profimedia / instagram
Týrání zvířat?

Modelka Cara Delevingne pobouřila ochránce zvířat! Co hrozného dělá svému psovi?

Cara Deelevingne je známá rebelka mezi modelkami, která rozhodně nepatří mezi hodné holky. Že by ale týrala zvířata? Tomu se snad ani nechce věřit...

11 fotek
Modelka Cara Delevingne je známá pro bouřlivé skandály a milostné aféry s dívkami. A taky samozřejmě pro svou nezaměnitelnou tvář s hustým obočím. Její profily na sociálních sítích přímo hýří fotkami z večírků a je zřejmé, že modelka vede hodně divoký život. Má vášeň pro extravaganci a jen tak ji na ulici ani v kampaních nepřehlédnete.

Teď však pobouřila ochránce zvířat a milovníky psů poté, co se její kříženec huskyho Leo objevil na vycházce s obojkem proti štěkání. Cara je tak zařazena mezi trapiče psů, i když výrobci tvrdí, že sprejový obojek proti štěkání je pro psy zcela neškodný.

Výrobci také tvrdí, že obojky proti štěkání nemají s týráním zvířat vůbec nic společného. Obojky musí splňovat přísná kritéria, aby pejskům nijak nevadila. To nic ovšem nemění na tom, že v první fázi obojek psa napomene jen zvukově, ovšem pokud nepřestane štěkat, další napomenutí jsou v podobě vibrací a pak elektrostatického impulsu. Je snad toto pro pejska příjemné?

Autor: niž

Diskuze