Ekaterina Stetsyuk - 1
Zdroj: facebook
Smutná dohra

Modelka (23) se bránila znásilnění, a tak vyskočila z 6. patra hotelového pokoje! Teď půjde do vězení

Ekaterina Stetsyuk dostala nabídku snů! Z té se ale nakonec vyklubal živoucí horor, který řešila dost radikálně - skokem z balkonu v šestém patře hotelu! Tím to ale nekončí...

5 fotek
Mladá modelka odletěla do Dubaje, aby si tam přivydělala. Z vidiny pořádného výdělku ale nakonec nic nebylo. Místo toho bojovala v nemocnici o život a jako zázrakem z toho vyvázla ještě celkem dobře.

Ekaterina dostala od nejmenovaného podnikatele nabídku na propagaci kosmetiky. Když mělo dojít na pracovní schůzku, odvedl si jí muž do hotelového pokoje. Tam po ní požadoval sex. Když dívka odmítla, muž jí začal nožem vyhrožovat, že ji zabije. Není divu, že se Ekaterina lekla a i když se snažila bránit, nebylo jí to nic platné.

Nakonec proto zvolila krajní řešení a ve strachu vyskočila z balkonu v šestém patře hotelu. Pád z takové výšky jako zázrakem přežila. Během pádu si však zlomila páteř. I tak má ale štěstí, protože mícha zůstala neporušena, a tak se ze zranění celkem rychle dostala.

Další šok ale přišel celkem záhy. Ekaterina byla kvůli incidentu obviněna. Podle obvinění napadlo muže ona, a tak pravděpodobně půjde do vězení. Celou situaci přisuzuje tomu, že je Dubaj muslimskou zemí,. kde se stále prosazují především práva mužů.

Autor: bin

Diskuze