Vlaďka Erbová - 1
Zdroj: Profimedia
To by vyděsilo každého

Vlaďka Erbová se topí v milionových dluzích! Po manželovi ztrácí i majetek

Modelku Vlaďku Erbovou (35) potkává jedno neštěstí za druhým. Teprve se začala dostávat díky novému příteli z rozvodu s fotbalistou Tomášem Řepkou (43) a je tu další rána! Tentokrát místo muže přichází o majetek!

5 fotek
Modelka prožívá těžké dny. Její firma Černošická obchodní a realitní s. r. o. se prý dostala do insolvence za neplacení faktur v řádech desítek tisíc korun. Řešením by bylo prodat vilu v Černošicích, kterou vybudovala s Řepkou a dluh uhradit. To po ní požaduje i firma, která je držitelem blankosměnky a zástavního práva k jejich vile.

S prodejem by musel souhlasit i Tomáš Řepka, který v současné době nemá na podobné záležitosti ani pomyšlení. Je totiž čerstvě okouzlen moderátorkou Kateřinou Kristelovou, se kterou si nyní užívá na slunečné dovolené.

Vlaďka se zatím k insolvenci nevyjádřila „Obraťte se na mého právníka. Já se k ničemu vyjadřovat nebudu,“ sdělila deníku Aha! Bohužel i její advokátka zarytě mlčí. „K vašemu dotazu sděluji, že v současné době bohužel není možné komentovat probíhající insolvenční řízení před rozhodnutím soudu o insolvenčním návrhu, a to mimo jiné z důvodu, že můj klient – Černošická obchodní a realitní s.r.o. – s insolvenčním návrhem nesouhlasí,“ napsala Aha! JUDr. Karolina Zelenková. Snad se modelce brzo podaří sehnat potřebné peníze a nepřijde tak o drahocenný majetek.
 

Autor: Beat

Diskuze