Móda ve Varech - 2
Zdroj: Profimedia
Holky se odvázaly

Móda ve Varech: Letos letí odhalené zadečky. Ukázalo je hned několik slavných dam! FOTO

V posledních dnech se to hvězdami ve Varech jenom hemží. Letos se na červeném koberci ukázaly opravdu odvážené outfity. Které dámy se toho nebály a ukázaly rovnou celý zadeček?

17 fotek
Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu a po červeném koberci se už prošla řada známých osobností. Některé zazářily v luxusních róbách, jiné se držely průměry a mnoho z dam s výběrem outfitu sáhlo hodně vedle. Na zahraničních festivalech by zkrátka mnoho známých Češek udělalo pořádnou ostudu.

Letos ve Varech frčí také hodně odvážné kousky. Mnoho krásek ukázalo spodní prádlo, hluboké výstřihy nebo rovnou celý zadeček. Jeden z odvážných kousků předvedla také Nikol Švantnerová. Ta se ale rozhodně nemá za co stydět. Postavu na takto odvážný outfit rozhodně má.

Stejné partie odhalující šaty zvolila také Jenovéfa Boková, která aktuálně randí s vítězem Robinsonova ostrova Martinem Složilem. Své kypřejší pozadí se nebála ukázat a tak neuniklo hledáčku mnoha fotografů. Poslední, kdo zatím ukázal zadeček v průhledných šatech, byla herečka Tereza Voříšková.

Autor: mk

Diskuze