Tik Tok - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Obrovské haló

Nová aplikace dobývá svět! Teenageři z ní šílí

Soudruzi z Číny přivedli na trh šokující novinku zvanou Tik Tok! Tato aplikace okamžitě nahradila tolik používanou musical.ly, která už z neznámých důvodů nefunguje. Čím je zvláštní?

Snad každý ví, že "dnešní" teenageři, dokonce i mladší děti milují především mobilní aplikace. Na hřišti nikoho z mladších ročníků žádná houpačka už jednoduše neuzajme, jako právě nejmodernější iphone v ještě modernějším provedení. Proč už se děti neshromažďují před domem na ulici jako kdysi? O tom, proč tato doba přináší taková úskalí, bychom mohli hovořit hodiny a hodiny.

Aplikace Tik Tok okamžitě pobláznila své okolí. Děti se mohou například natáčet při tanci a zpěvu. Tato novinka je momentálně nejstahovanější appkou. Nakoukněte do dětských pokojů svých dětí a možná vás úspěch této hitparády překvapí. 

Pokud se před svými drahými ratolestmi zmíníte například o  Patrikovi alias „PJAY“, Naty Hrychové, Nachtym nebo Dejivttovi- určitě vás okamžitě zaplaví informacemi o videích, které sdílejí na sociálních sítích. Tito mladí youtubeři jsou leckdy sledovanější, než kdejaká superstar. Své příznivce si získali svými nahrávkami, kde se dostatečně předvádí. Již zmiňovaný PJAY se může pochlubit svými stopadesáti-tisíci fanoušky.
 

 

 

 

 

Autor: ad

Diskuze