Ria Pawlow
Zdroj: facebook
Život za život?

Mnohonásobná matka chtěla další děti. Kvůli nevídané činnosti málem přišla o život!

Rie je 37 let. Přesto už porodila celkem osm dětí. To jí ale nestačí. Neodradilo jí ani to, že už jednou kvůli své touze mít další a další děti málem zemřela.

3 fotky
Ria Pawlow je matkou tří vlastních dětí. Doma vychovává Matthewa (12), Charlieho (8) a Tobyho (5). Kromě nich ale porodila dalších pět. Kam zmizeli? Riinou vášní je totiž funkce náhradní matky. Všechno to začalo v době, kdy se narodil dnes již pětiletý Toby. Podle deníku The Sun žena kontaktovala agenturu, která se zabývá právě náhradním rodičovstvím. Netrvalo dlouho a otěhotněla pro první pár, který sám nedokázal počít.

„Pohled na štěstí v jejich tváři po letech bolesti se nedá slovy popsat. Žádní rodiče si toho nevážili víc než právě oni,“ popsala Ria první zážitek s porodem prvního dítěte cizím rodičům. Netrvalo dlouho a porodila další dítě jiným náhradním rodičům. Poté se k ní však vrátili ti první s požadavkem, aby jim odnosila druhé miminko. Jaké bylo překvapení, když se po umělém oplodnění dočkali od Rii ronou dvojčat! Jenže pak nastaly komplikace...

Mnohonásobná matka porodila dvojčata předčasně. Nestihla ani dojet do porodnice, a tak je porodila doma v koupelně. V kritickém stavu tak byla převezena do nemocnice. Všechno ale dobře dopadlo, a tak se rozhodla odnosit i páté dítě pro další bezdětné rodiče. Jenže tam už byly komplikace mnohem vážnější. Dítě se sice narodilo zdravé, žena ale musela na jednotku intenzivní péče, kde bojovala o život a málem přišla o dělohu. Ani tenhle zážitek ale ženu neodradil a dle vlastních slov bere rození dětí párům, co nemohou mít děti sami, jako své poselství. A tak i přesto, že ohrozuje svůj život, plánuje v porodech pokračovat.

Autor: bin

Diskuze