Jessica Frank - 1
Zdroj: facebook
Nečekaný nález

Mladý pár na chodníku našel tašku: Když ji otevřeli, okamžitě běželi na policii!

Jessica Frank (22) a její Edward Gibson (24) se stali místními celebritami na Krétě, kam si vyjeli na dovolenou. Na chodníku totiž našli tašku se hodnotným obsahem. Zachovali se ale čestně a jmění si nenechali.

Jessica a Edward se stali miláčky médií a obyvatel na ostrově Kréta. Mladí Britové se totiž zachovali velmi čestně poté, co na ulici narazili na tašku, která se tam povalovala. "Nejprve jsem ji překročila. Ale když jsem se lépe podívala, všimla jsem si, že z ní trčí peníze," říká Jessica.

Nalezená částka byla velmi zajímavá a pár se klidně mohl obohatit o 180 000 Kč. Oba se ale ukázali jako velmi početní lidé a peníze odnesli na policii. Paní, které peníze později policisté vrátili, plakala štěstím. "Byla to moje tržba a musela mi vypadnout, když jsem se chystala do banky," řekla dojatá majitelka místního obchůdku.

Zpráva o čestných Britech se na ostrově šířila rychlostí blesku a z mladé dvojice se stali místní celebrity. Dokonce o nich psali i v krétských novinách. "Taxikáři nám nabízeli odvoz zdarma, dokonce jsme dostali i nabídku na pobyt gratis. Vděčnost těchto lidí nás dojala," dodali Jessica a Edward.

Autor: mk

Diskuze