Natálie Myslivcová - 1
Zdroj: Instagram
Sestřička k pohledání

FOTO: Dominika Myslivcová ukázala mladší sestru! Je pořádně sexy a navíc bez přítele

Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal Dominiku Myslivcovou (21) neboli českou Barbie. Málokdo má ale tušení o její mladší sestře Natálii (18). Ta není o nic méně sexy než její starší sestra a navíc je single!

14 fotek
O Dominice je slyšet skoro všude, nedávno zabrousila i do politických vod. O své mladší sestře se ale nikde moc nezmiňuje. Že by snad měla strach, aby její sestra nebyla tou úspěšnější a obletovanější? Možná to tak není, ale stát by se to klidně mohlo. Natálie je totiž pekelně sexy a se svojí figurou by z fleku mohla prorazit v modelingu.

Natálie je stále studentkou oční optiky a studiu se chce v této chvíli věnovat naplno. Její největší vášní je ale cestování. Sama přiznala, že by v životě chtěla pořád jen cestovat. Právě teď musí být tedy nadmíru spokojená, protože je na dovolené se svojí sestrou a maminkou.

Na svůj instagramový profil pravidelně přidává pěkně žhavé fotky. Při pohledu na ně je k podivení, že nemá žádného přítele. Prý ale věří, že se brzy objeví někdo, do koho se bezhlavě zamiluje. Kromě cestování by Naty ráda prorazila v českém šoubyznysu. Miluje zpívání, a tak to zkouší právě touto cestou. Svou sestru Dominiku za svůj vzor nepovažuje. Prohlašuje, že nechce být něčím stínem a chce být sama za sebe. Což je dobře. Obě sestry jsou krásné. Natálie však působí daleko víc přirozeně.

Autor: mic

Diskuze