Anna Chambersová - 11
Zdroj: facebook.com
Muži zákona?

ŠÍLENÉ: Dívku (18) zatkli policisté. Následujících 40 minut zažila nejhorší noční můru!

Anna Chambers (18) z Brooklynu skončila v poutech a hrozilo jí vězení za kouření marihuany před obchodem. Dva strážníci, kteří se zatýkání zúčastnili, to však nenechali jen tak...

4 fotky
Mladá dívka Anna Chambers kouřila jointa na parkovišti na Coney Island před restaurací Chipotle. Potěšení z marihuany však netrvalo dlouho, protože si jí všimli dva policisté Eddie Martins a Richard Hall. Dívka u sebe také měla léky proti úzkosti. Ti jí zadrželi, a v ten moment začal pro dívku horor.

Údajně, když Anna byla zadržena a měla pouta, byla jimi sexuálně obtěžována a dokonce jí měli znásilnit. Překvapivé je, že policisté nic nezapírali a přiznali, že k sexu došlo. Ale k dobrovolnému! Prý žena souhlasila, a tím pádem jsou nevinní. I jejich DNA se shodovalo s „materiálem" na místě činu. Celá událost měla trvat 40 minut.

Obhájce Anny je však jiného názoru. „Anna se rozhodla veřejně promluvit, protože chce, aby všichni věděli, že rozhodně vzájemná dohoda k sexu nebyla. Byla unesena, spoutána, brutálně znásilněna a poté opět vyhozena na ulici. Když se jí to stalo, strávila celý den zavřená v pokoji. Pláče a má deprese." Policistům, kteří pracují na oddělení drogové kriminality v jižním Brooklynu, hrozí tak trest odnětí svobody v rozmezí 3 až 25 let.

 

 

Autor: ham

Diskuze