Muž si strčil sexuální pomůcku tam, kam neměl - 1
Zdroj: Profimedia
Šílené!

Mladík zkoušel novou sexuální hračku: Strčil si ji do těla, ale už nevěděl, jak ji dostat ven

12. 3. 2018

Muž doma zkoušel nové sexuální hračky. Jedna z nich mu uvízla v těle, ale už netušil, jak ji má vyndat. Po dvou dnech začal krvácet.

Třicetiletý muž z Taiwanu doma zkoušel nové sexuální hračky. Očividně v této oblasti rád experimentoval. Jenomže tentokrát se mu to nevyplatilo. Minulý týden si do těla strčil sexuální hračku, ale už nevěděl, jak ji dostat ven.

V tomto stavu vydržel dva dny. Poté začal močit krev a uvědomil si, že už je asi na čase navštívit lékaře. Lékař ve městě Kao-siung mu z močového měchýře přes penis pomocí cystoskopie vytáhl plastovou hračku dlouhou téměř dvacet centimetrů a širokou jeden centimetr.

"Pacient uvedl, že si hračku do těla nacpal ve chvíli, kdy se tělesně uspokojoval. Její přítomnost v močovém měchýři způsobila zánět a krev v moči," informoval šéf urologie v nemocnici Veterans General Hospital Jiann Bang-bing.

Již dříve v nemocnici ošetřovali pacienta, který si do pohlavního orgánů strčili například kuličkové pero. Jiní tam zase měli golfový míček, žárovku či kabely. Muž, kterého se týkal výše zmíněný případ, se už naštěstí zotavil.

Autor: mk

Diskuze