Muž ležící na trávě
Zdroj: Profimedia
Horší než noční můra

Mladík usnul venku v trávě: Když se vzbudil, slyšel praskající zvuky vlastní lebky!

Mladý muž jménem Dylan byl po práci unavený, a tak se rozhodl si dát venku menšího šlofíka. Na následné probuzení ale nikdy nezapomene!

Devatenáctiletý Dylan pracoval jako animátor na ranči Glacier View Ranch, který je kousek od Denveru. Po práci byl unavený, a tak si ustlal venku na trávě. Zalezl si do spacáku a usnul. Pak ho ale vzbudilo něco, co je mnohem horší než jakákoli noční můra!

Podle CBS News se Dylan vzbudil a slyšel praskání. Potom pouze ucítil ostrou bolest a když se trochu vzpamatoval, viděl, že se mu do hlavy zakousl obrovský medvěď. V tu chvíli začal boj o holý život, který mladík naštěstí vyhrál, protože celý incident zaslechli jeho kolegové a okamžitě běželi na místo, odkud zvuky pocházely.

Medvěda se jim podařilo vyplašit, takže naštěstí mladíka pustil a utekl zpět do lesa. Otřesený Dylan byl převezen do nemocnice. Vyšetření ukázalo, že měl velké štěstí, protože z napadení vyvázl pouze s ošklivými škrábancemi. Sám ale vypověděl, že když se vzbudil, slyšel, jak zuby medvěda narazily do jeho lebky, což byly ony praskající zvuky. Naštěstí šlo ale jen o náraz a škrábance. Chlapcova lebka tlak zubů unesla a on si dnes uvědomuje, jaké měl nakonec obrovské štěstí.

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?

Autor: bin

Diskuze