Mitch Bowie - 1
Zdroj: Twitter
Zbytečný čin

Chlapec randil na Facebooku s neznámou dívkou! Po tom, co mu řekla, udělal něco strašného

Mladý chlapec si tragicky vzal život poté, co vedl konverzaci s falešnou dívkou na Facebooku. Prý předstírala a vydávala se za někoho úplně jiného, než sama vůbec byla.

Mitche Bowieho (18) nalezl jeho bratr letos v červenci mrtvého. Rodina tragicky zesnulého chlapce se rozhodla očistit jeho jméno. U soudy členové rodiny vypověděli, že Mitch spáchal sebevraždu kvůli falešné známosti s neznámou dívkou, se kterou se osobně nikdy nesetkal, ale byli v kontaktu přes Facebook. Tato neznámá dívka měla chlapce nabádat k tomu, že nemá smysl žít a měl by se sám vzdát svého mladého života. Mitch se s dívkou nikdy nesetkal osobně, z čehož vzniklo pádné podezření, že se dívka vydávala za někoho jiného, než kým skutečně je. Třeba to ani není dívka, ale zkrátka kdokoliv, kdo Mitche neměl rád a rozhodl se ho zmanipulovat k hrůznému činu.

Mitchova sestra Sinead řekla, že mu dívka opakovaně psala a snažila se mu do hlavy vnuknout myšlenku na sebevraždu. Celá situace byla ale komplikovanější, protože tato dívka měla údajně dle vlastních slov i bratrance, který také kontaktoval Mitche a chtěl po něm, aby spáchal sebevraždu. Tu noc, než bylo chlapcovo tělo nalezeno, "bratranec" té "dívky" poslal fotku Mitche jeho rodičům, jako jasný důkaz, že za jeho smrtí je sebevražedný čin. Těžko říct, co tím ale pachatelé přesně sledovali...

Sestra sebevraha ještě k tragédii dodala: “Policie zatím pořádně nezjistila, o koho jde. Tyto osoby nejsou lidmi, za které se vydávali. Dívka i její komplic, který vystupoval jako údajný bratranec, měli falešné profily. Policii se je doposud nepodařilo nalézt.” Celý případ je tak stále v šetření.

 

Autor: mak

Diskuze