Žena po sexu dělala zvláštní věc - 1
Zdroj: Profimedia
To je děs

Mladík šel po sexu na WC. Když se vrátil, nachytal přítelkyni při nechutném a velmi podivném činu!

12. 2. 2019

Nejmenovaný muž šel po sexu na toaletu. Když se vrátil zpět, nachytal svou přítelkyni při nechutném činu. Nyní prosí na internetu o radu!

Zatímco byl nejmenovaný Američan po sexu on byl na toaletě, jeho dívka se pokoušela za pomoci kondomu oplodnit samu sebe. Muž se obrátil na stránku Reddit s prosbou o radu. Podle jeho slov si jeho přítelkyně snažila nalít do vagíny spermie z použitého kondomu.

"Zhruba před hodinou jsme měli sex. Přítelkyně nebere žádnou antikoncepci, proto používáme kondom. Když jsem řekl, že jdu na záchod, myslela si, že má dostatek času. Když jsem se vrátil do pokoje, spatřil jsem, jak vlévá obsah kondomu do své vagíny," popisuje mladík na internetu.

Uživatele Redditu poprosil o radu, zda je takové jednání vůbec legální a co se stane, pokud dívka otěhotní přes jeho nesouhlas. Když jí chtěl prezervativ vzít, ona na něj prý začala křičet. Uživatelé ho varovali, aby si na ni dával pozor a nejlépe se s ní rozešel. Jendání ženy je ale prý legální, protože spolu předtím měli normální sex, s kterým oba souhlasili.

Autor: mk

Diskuze