Liam Smyth - 1
Zdroj: Twitter
To je trapas

Nejhorší první rande: Dívka odešla v restauraci na WC. Nepochopíte, co tam udělala!

Mladý pár se seznámil na seznamce Tinder a rozhodl se, že spolu vyrazí na romantickou večeři do restaurace Nando. Když si najednou dívka potřebovala odskočit, mladík netušil, čeho bude muset být svědkem...

5 fotek
Student Liam Smyth (24) si s dívkou, která nechce být jmenována, plánoval hezký romantický večer u společné večeře. Jenže po chvíli si najednou dívka potřebovala odskočit na toaletu na „velkou".

Když po své potřebě chtěla spláchnout, tak zjistla, že se jaksi mísa zablokovala. Dívka zpanikařila a chtěla svůj problém co nejrychleji vyřešit. Rozhodla se nežádoucí obsah, který uvízl v toaletě, vyhodit z okna. Jenže její exkrement se zasekl v meziprostoru mezi okny, a tak byl ještě větší trapas na světě. To však nebylo všechno.

Mladá dívka musela zahodit stud stranou a zavolala si na pomoc svého milého. Společně je napadlo, že amatérská gymnastka vleze do okna a pokusí se dosáhnout na zaseklý výměšek v meziprostoru a následně ho vyhodí ven. Jenže zde se pořádně zaklínila a nemohla se hnout. Lezla tak nešikovně, že nakonec uvízla ve škvíře hlavou dolů a nohy jí trčely do místnosti.

„Snažil jsem se ji vytáhnout, ale byla zaklíněná," svěřil se pro britský deník metro.uk Liam. Nakonec ji zachránili až přivolaní hasiči. Jak to páru nakonec dopadlo nevíme, ale rande to zrovna moc romantické nebylo, co říkáte?

Autor: ham

Diskuze