Muž posílá každý den zprávu své bývalé - 1
Zdroj: Twitter
Tak to mu nevyšlo

Mladík si špatně vyložil dopis své expartnerky. Celé tři roky jí každé ráno posílal tento šílený vzkaz!

Pro většinu lidí patří rozchod k nejméně příjemným etapám v životě. Jsou partneři, kteří se rozejdou ve zlém, a pak menší část, co se rozejde v dobrém. Svérázný přístup k rozchodu projevil mladý muž, který si říká Piccaso. A to tehdy, když psal své expřítelkyni tři roky pořád to samé! Proč to dělal?

4 fotky
Vše začalo tím, když expertnerka poslala Piccasovi čtyřstránkový dopis, v němž psala, že by měli zase zkusit vztah obnovit, ačkoli byli hodně rozdílní. V dopise údajně bylo i obvinění Piccasa z nevěry. Jenže mladík to pochopil jako kritiku na svou osobu a přeposlal jí její text zpět s opravenými hrubkami, jako to dělají učitelé ve škole. 

Mladík tvrdí, že oceňuje dlouhý čtyřstránkový dopis, jenže nepřekousnul expartnerčina neoprávněná obvinění, na která nejsou důkazy. To naprosto změnilo jeho vztah ke své ex. Rozhodl se, že to tak nenechá, a svou ex nenechal v klidu nakonec celé dlouhé tři roky! Co jí prováděl?

Na svém účtu na Twitteru napsal, že si nastavil budík na každodenní zvonění v 7.45 a v tento čas své, už bývalé milé připomínal, co mu tím dopisem způsobila za pocity. Za tři roky to bylo přes tisíc textů, nejčastěji však zazněla slova: I hate you – Nenávidím tě. Tato slova někdy obměnil třeba tímto: Pořád tě nenávidím nebo Dnes tě nenávidím ještě trochu víc. Jeho počin však neměl pochopení od lidí. Není divu, že byl označován za blázna, dětinského člověka nebo chudáka. Ztrapněný mladík by měl zpytovat svědomí a raději už nikde na sebe neupozorňovat.

Autor: ham

Diskuze