Mladík se probudil na festivale
Zdroj: Twitter
Proč mu to udělali?

Mladík se ráno probudil na festivalu: Co se dělo kolem něj, ho naprosto šokovalo! VIDEO

Jistý Michal Zaleski ze Skotska se na internetu podělil se zajímavou nezáviděníhodnou příhodou, která se mu stala po festivalu.

Když se Michal Zaleski probudil po prohýřené noci ráno po festivalu, byl úplně sám na opuštěném místě, které bylo jen pár hodin předtím přeplněné návštěvníky. Nyní se smutně ptá, proč ho nikdo nevzbudil.

S kamarády navštívil hudební festival Belladrum Tartan Heart ve skotském městě Beauly. Na místo dorazil už ve čtvrtek odpoledne, ale po probdělé sobotní noci se šel vyspat domů, protože nebydlí daleko.

V sobotu se bavili celou noc až do nedělního rána, přibližně do šesté hodiny. S přítelem šli pak domů. O několik hodin později se mladík vrátil pro svůj stan. S ostatními podle vlastních slov ještě něco popil a na chvilku si šel dát malého "šlofíčka" do stanu. Místo toho ale tvrdě usnul a spal několik hodin. Nevyrušil ho ani hluk od balicích se lidí všude kolem.

"Bylo to hrozné probuzení. Nikdo tam už nebyl. Uklízeči začínali v rodinné zóně, mě si vůbec nevšimli," stěžoval si Michal, který si vylidněné okolí následně natočil i na mobil. Měl sice velmi slabou baterku, ale naštěstí se mu podařilo dovolat kamarádovi, který ho vyzvedl. Na Twitteru později napsal: "Proč jste mě nevzbudili?"

 

Autor: mk

Diskuze