Jeffrey Kendall - 1
Zdroj: Instagram
K nepoznání

Mladík (26) zhubnul desítky kilo. Teď vypadá jako princ ze známé pohádky a chce ho každá! FOTO

Jeffrey Kendall byl nespokojený se svým životem a hlavně sám se sebou. Neměl práci, ale zato měl obrovskou nadváha. Pak ale přišel impuls, díky kterému dnes vypadá jako pohádkový princ.

6 fotek
Jeffrey žil se svou matkou. Když utrpěla zranění mozku, staral se o ni. Práci ale neměl a spokojený se svým tělem také nebyl. V té době se cítil deprimovaný a neměl žádnou chuť do života. Neviděl totiž jeho smysl... Pak se ale vše změnilo s rozchodem jeho kamaráda.

Ten se rozešel s přítelkyní a aby zahnal chmury, poprosil Jeffreyho, aby s ním začal chodit po posilovny. Podle webu Best Life Online se tímto okamžikem Jeffreymu změnil život. „Začal jsem postupně, potom mě cvičení začalo bavit a dostal jsem se do toho. Každý den jsem začal cvičením a poslechem Beatles. Pak mě začala bavit jóga a začal jsem se zdravě stravovat. Shodil jsem přes třicet kilo a deprese zmizely,“ řekl mladý Američan, jak se stal novým člověkem.

A to není všechno! Jeffrey na Instagram přidává fotky, kde je vidět jeho obrovská proměna. Jeho sledující, zvláště v řadách žen, se rozplývají, že vypadá jako princ z pohádky od Walta Disneyho. Podívejte se na to sami!
 

Autor: bin

Diskuze