Edward Senior - 3
Zdroj: facebook
Smutná událost

Mladík († 22) kamarádům poslal SMS, že chodí se spolužačkou. O pár hodin později se oběsil!

13. 3. 2018

Edward Senior († 22) byl studentem medicíny z Walesu. Studoval na Swansea University, kde si našel i děvče. Přes SMS se se svou novou láskou pochlubil spoluhráčům z klubu rugby. Ti ale dostali poměrně hloupý nápad.

Spoluhráči si z Edwarda chtěli trochu vystřelit a jeho SMS rozeslali přibližně sto dalším lidem. Jenomže netušili, jak moc se to Edwarda dotkne. Ze školy odjel domů. Nikdo neví, co mu zrovna běželo v hlavě. Později ho bohužel našli oběšeného blízko domu jeho rodičů.

Případ vyšetřuje policie. Rodina si myslí, že se bál, že ho někdo kvůli SMS ztrapní a nebo, že bude mít kvůli tomu ve škole nějaké jiné komplikace. Studium bral velmi vážně a dostat se na tuto univerzitu byl vždy jeho sen.

"Můj bratr dokázal výjimečné věci. Byl výborný student a talentovaný hráč rugby, hrál dokonce i kriket a fotbal. Vždy se šibalsky usmíval a dokázal rozzářit každého ve svém okolí," řekl Max Senior.

Šokováni spoluhráči ani nikdo další ze školy nepochopili, proč takto mladík zareagoval. Spekulují, zda za neštěstím není ještě něco dalšího, než jen přeposlaná SMS. Policisté nyní prověřují i situaci na univerzitě.

Autor: mk

Diskuze