Aurobraids
Zdroj: Instagram
Jako od Disneyho

KOUZELNÁ GALERIE: Sestry mají úžasný dar. Až uvidíte jejich vlasy, nebudete věřit, že jsou skutečné!

Skoro se nechce věřit, že talentovaným sestrám z Norska je pouhých 14 a 24 let. Linda a Mia se často inspirují filmy a seriály jako je Pán prstenů a Hra o trůny a jejich výtvory jsou dechberoucí.

10 fotek
Jako většina mladých dívek si Linda a Mia rády zaplétaly copy. Jelikož měly obě sestry krásné, dlouhé a husté vlasy, mohly jedna na druhé zkoušet různé techniky. Zaplétání vlasů se pro ně ale stalo posedlostí až před pěti lety, kdy narazily na pokročilejší techniky zaplétání vlasů na YouTube. Začaly zkoušet složitější účesy, úprava vlasů jim začala zabírat čím dál více času, jeden cop trval od 20 minut do dvou hodin.

Až před dvěma lety se ale odhodlaly o své umění podělit se světem – založily si profil Aurorabraids na Instagramu. Dechberoucí účesy s nádechem fantasy, které jako by byly z jiného světa, zdobí romantickými květinami, mušličkami nebo stuhami, nezřídka používají i umělé motýly. Dávají si záležet také na dokonalém nafocení svých výtvorů. Jejich instagramový účet se rychle stal hitem a nyní má přes 200 000 fanoušků! Dívky díky jeho popularitě dokonce mohly vydat knihu s návody, zatím bohužel pouze v norštině.

Účesy většinou fotí jedna na druhé, občas něco vytvoří na své prostřední sestře Elise. Sestry měly štěstí, že dostaly do vínku tak krásné a zdravé vlasy. I ony se o ně však musí náležitě starat. Myjí je pouze jednou týdně šampónem bez sulfátů.
 

Autor: mkr

Diskuze