Jamiv Usman
Zdroj: SWNS
Život za lenost

Nepříčetný muž brutálně pobodal svoji přítelkyni. Naštvala ho běžnou věcí, která jí dělala velký problém!

Devatenáctiletá žena čelila útoku rozčileného přítele. Kvůli úplné banalitě ji stokrát pobodal. Co udělala tak "strašného"? Tomu neuvěříte!

V březnu loňského roku Jamiva Usmana rozčílilo, že mu jeho přítelkyně nechtěla podat sklenici s vodou. Popadl ho amok a začal do ženy bodat. Zachránila se díky tomu, že hrála mrtvou. Muž pak utekl a nůž odhodil do křoví. Mladá angličanka se vrávoravě dopotácela na autobus v Brightonu. Když řidič ženu uviděl, ihned volal policii, a ta se ještě před příjezdem záchranky snažila ženu v autobuse stabilizovat. Její syn byl nalezen v šoku u sousedů.

Dvaatřicetiletý Jamiv byl zadržen policií. Ač popřel všechna obvinění, byl shledán vinným. Na základě soudního jednání Lewes Crown Courtu byl nyní odsouzen za pokus o vraždu k dvaceti letům vězení. Oběť absolvovala náročnou operaci, měla dvakrát probodnutou plíci a potřebovala pět set stehů!

„ Posledních šestnáct měsíců bylo pro tu mladou ženu velmi obtížných, ale už se pomalu zotavuje. Prokázala velkou odvahu v době útoku i u výpovědi v procesu,“ nechal se slyšet detektivní inspektor Andy Wolstenholme. „Má naši velkou podporu a je nám inspirací,“ dodal. No, tak to vypadá, že někdy je lepší neodmlouvat. Za cenu vlastního života!

Autor: ola

Diskuze