Louise Aubery - 1
Zdroj: Instagram
Dvojí metr

FOTO: Měla v posilovně problém kvůli oblečení. Myslíte, že byla moc odhalená? Je v tom něco jiného!

Fitness blogerka Louise Aubery z Paříže na sebe strhla nevídanou pozornost, když přišla do konfliktu s vedením posilovny. Mohlo za to její oblečení. Myslíte, že byla moc odhalená? V tom to právě nebylo...

5 fotek
Louise Aubery je známá francouzská blogerka, ale také milovnice fitness. Pozornosti se jí však v poslední době dostalo i z jiného důvodu. A to když byla napomenuta jedním chlápkem v posilovně za nevhodné oblečení. Přesněji řečeno, měla toho více na sobě, než by si chlápek přál. Ptal se jí, proč nesundá své dlouhé triko, když má pod tím stejně sportovní podprsenku.

Šokovaná dívka opáčila: „Necítím se pohodlně," a dodala, že mu na to kašle. Postoj muže se jí nelíbil a rozhodla se, že se s celou situací svěří na Instagramu. A přidala rovnou k tomu fotku, kde na levém snímku má triko s dlouhým rukávem a připsala: Vhodný outfit do posilovny. Na pravé straně je oblečená do titěrného oblečku, do sportovní podprsenky a kraťasů, a též s popiskem, že i tento outfit je vhodný. A že jsou si modely rovnocenné, na tom se shodla i větší část lidí komentujících pod fotkou.

Louise tím chce demonstrovat, že žena by měla mít právo se obléknout tak, jak se cítí a pohodlně, aniž by se bála nějakých nevhodných úsudků. „Nedovolte, aby vám někdo říkal, co máte nosit. Sportovní podprsenka byla vytvořena právě pro tento účel. Nestyďte se za ně v posilovně." Příspěvek na sebe strhnul pozornosti dvaceti tisíc lidí a upozorňuje na dvojí standardy při mužském a ženském oblékání.
 

Autor: ham

Diskuze