Sara Trigero - 1
Zdroj: Lauren Guffrey
Dvojitá radost

Sára byla v práci, když ji přítel požádal o ruku. Překvapení v pozadí udělalo okamžik ještě vzácnější! FOTO

Sára byla zrovna v práci, když přišel její přítel a na místě před ni poklekl. Co se ale odehrálo u toho přímo za nimi, je ještě dojemnější.

10 fotek
Sáry přítel Dallin Knecht tohle neobvyklé překvapení plánoval velmi dlouho. Společně s dětmi a fotografem trvaly přípravy několik týdnů. Vše muselo být dokonalé. Dallin se nenechal ničím rozhodit, jediné, co ho zajímalo bylo, jaká bude Sářina reakce..

Když Sára Trigero jednoho dne odcházela ze školky, uviděla Dallina jak stojí na zahradě s dětmi ze školky. To by nebylo ještě tak úplně neobvyklé. Když přišla blíže, Dallin si klekl na koleno a děti rozevřely transparent s nápisem "Sára řekne ano." V ten okamžik Sáře pomalu docházelo, co se bude dít. Dallin otevřel krabičku a v ní byl nádherný prstýnek, který dal Sáře. Ta mohla štěstím a dojetím sotva mluvit. Rozplakala se a souhlasila! 

"Vidět tam své studenty s láskou mého života bylo hodně zvláštní," popsala Sára své pocity hned po zasnoubení. Poté dodala, že ji Dallin vlastně před několika týdny řekl, že hned na prvním rande věděl, že právě ona je ta slečna, kterou si chce vzít za svou manželku. Sára i Dallin jsou zasnoubeni a svatbu plánují na léto roku 2019. Co myslíte, budou pozvané i deti ze školky? Sáře by to udělalo určitě radost, když byly u jejích zásnub. 

Autor: veh

Diskuze