Larysa Switlyk - 1
Zdroj: Twitter
Nežádoucí koníček

Mladá moderátorka pohoršila Instagram: Jsi nechutná a zvrhlá! píší jí lidé k FOTKÁM

Americká televizní moderátorka Larysa Switlyk vyvolala obrovské pozdvižení obsahem svého profilu na Instagramu. Proč? Nemusíte být nejspíš ani ochránce zvířat, abyste to pochopili.

9 fotek
Sexy blond moderátorka Larysa Switlyk pobouřila nespočet lidí po celém světě. Hlavně v Americe není příliš oblíbená a světě div se, nikoho nepohoršilo nic se sexuálním podtextem, ale její vášeň, která se u mnohých opravdu nepromíjí. Vanessa je lovkyně!

Kromě moderování se tak velmi aktivně věnuje lovu, čímž pochopitelně vzbuzuje v mnoha lidech dost negativních emocí. Larysa totiž patří k těm, co se nestydí zveřejňovat fotky se svými trofejemi.

A těmi trofejemi není nic jiného než nebohá zvěř, která se stala obětí jejího lovu. K tomu používá lovecké kulovnice s teleskopickým hledím, ale i moderní luky. „Neber si to prosím nijak zle, ale jsi nechutná a zvrhlá,“ napsala Laryse pod jednu z fotek neznámá žena sledující její profil. Larysa ale není zdaleka jediná, kdo vzbudil za poslední měsíce a roky takový poprask kvůli lovu zvířat. I když je to totiž legální, mnohým tento koníček připadá nelidský a nemorální. Co si o tom myslíte vy?

Odvrácená strana Instagramu: Pozor na přetvářku a falešnou dokonalost
Je mu teprve 6 měsíců a na Instagramu ho sleduje 15 milionů lidí! Jeho rodiče to ale drsně schytávají


 

Autor: bin

Diskuze