Ivana Smit - 1
Zdroj: facebook.com
Tragédie

ZÁHADNÁ SMRT modelky Ivany ( †18): Mohla za to swingers party!

Mladá modelka Ivana zamířila na divokou party do 20. patra malajsijského mrakodrapu. Později ale byla nalezena o 14. podlaží níže v příšerném stavu... Na následky zranění zemřela. Co se stalo?

9 fotek
Nadějná holandská modelka Ivana Smit ( †18) se přestěhovala do Malajsie za svými příbuznými před 13 lety. Zde nastartovala úspěšnou kariéru, když se umístila na druhém místě v soutěži Malaysia Supermodel Search 2014. Sláva jí však vydržela pouhé tři roky. Nedávno bylo nalezeno její nahé mrtvé tělo na podlaze mrakodrapu.

Rodina modelky je v naprostém šoku. Ivana zamířila do 20. patra mrakodrapu, kde se měla konat divoká swingers party plná drog. O pár hodin později už ale ležela nahá a mrtvá v 6. podlaží. Příbuzní modelky nechtějí věřit tomu, že by se jednalo o pouhou nehodu. Modelka byla nalezena bez spodního prádla i bez bot. Policie však má jiný závěr. Byla to prý nešťastná náhoda, protože nic nenasvědčuje tomu, že by se jednalo o vraždu nebo sebevraždu.

V den smrti modelka stihla ještě poslat selfie a zprávu svému příteli. Asi kolem půl osmé ráno. Její tělo se ale našlo až mezi 2 a 3 hodinou odpolední. Rodina modelky polici nevěří, protože jim prý nebyly vydány žádné fotografie ani podrobnosti z místa činu. Otec Ivany, Marcel Smit již kontaktoval holandskou ambasádu i Interpol a žádá důkladnější investigativní proces.

 

Autor: pet

Diskuze