Jemma Joslyn - 1
Zdroj: Profimedia
Dramatická jízda

Mladá maminka sjížděla tobogán: Následovala hororová situace, při které málem přišla o život!

Jemma Joslyn (32) z Británie zažila hotový horor během jízdy na tobogánu. Mladou maminku zmrzačila obézní žena, která se vrhla na skluzavku za ní. Jemma utrpěla velmi vážná zranění.

3 fotky
Jemma Joslyn vyrazila loni v září s rodinou na dovolenou do Turecka do města Faralya Mah. V místním vodním parku si užívala vodních radovánek. Nakonec se jí stala osudnou jízda na obyčejném tobogánu.

Když Jemma sjížděla tobogán, srazila ji obézní žena, která se na skluzavku spustila příliš brzy za ní a na jeho konci do ní prudce narazila. Mladá Britka v tom okamžiku začala bojovat o život. Utrpěla zlomeninu pěti žeber, poškození ledvin, játra se jí rozdělila na dvě části a spustilo se jí vnitřní krvácení.

Okamžitě musela být převezena do nedaleké nemocnice, kde podstoupila operaci. Lékaři jí zachránili život. Jemma však skončila s obrovskou jizvou na břiše a tvrdí, že má stále problémy s poškozenými ledvinami.

V současné době podává mladá maminka žalobu na společnost Thomas Cook. Podle ní v hotelu neexistují žádná bezpečnostní opatření, která by monitorovala areál a zachytila ženu vycházející z toboganu. "Byli jsme v Turecku jen čtrnáct hodin, když jsme se rozhodli jít do hotelového vodního parku. Nebyl tam žádný personál, který by nahoře korigoval lidi a dohlížel na to, aby se nespouštěli hned za sebou. Já jsem svým malým dětem řekla, aby počkaly alespoň deset sekund, ať člověk, který šel před nimi, může v pořádku vyjel z toboganu, " vysvětluje.

V době nehody měla za Jemmou tobogán sjíždět její dcera, ale z ničeho nic se tam objevila obézní žena. Když Jemma dojela téměř na konec skluzavky, zaregistrovala za sebou rychle se přibližujícího člověka a věděla, že už se určitě nestihne srážce vyhnout. Náraz ji odhodil do vody a ucítila ukrutnou bolest. Nejhůř na tom byla její ledvina. A jelikož v květnu 2015 druhou darovala své mámě, situace byla o to dramatičtější.

Autor: mk

Diskuze