Georgia Sullivan - 1
Zdroj: facebook.com
Dojemný příběh

DOJEMNÉ: Dívka záměrně předčasně porodila! Měla k tomu nevídaný důvod

Mladičká Georgia Sullivan (18) se rozhodla porodit o dva týdny dříve, než bylo v plánu! Přitom většina nastávajících maminek se předčasného porodu velmi obává a vyhýbá se mu jako čert kříži. Georgia však projevila kuráž kvůli své matce.

5 fotek
Maminka Georgie, Mandy, si vždy nesmírně přála stát se babičkou. Bohužel byla před šesti lety diagnostikována Alzheimerovou chorobou a boj prohrávala. Bála se, že se nedožije svých vnoučat a nikdy nebude babička. Již v sobě diagnózy uvedla, že být babičkou by jí naplnilo a udělalo nesmírně šťastnou.

Pro její těhotnou dceru bylo nesmírně důležité, aby se s jejím dítětem setkala a porodila dříve. S její volbou souhlasil i její přítel Sean Hanley (19). Rodina zažila velký strach ve chvíli, kdy to vypadalo, že se Mandy i přesto porodu nedožije. Nakonec zabojovala a dočkala se zdravého vnoučka, který dostal jméno Theo.

„Hned po porodu jsme měli s maminkou videohovor. Nedokázala odtrhnout oči od obrazovky. Vždy jsem chtěla, aby byla součástí Theova života. Bylo to pro mě velmi důležité,“ prozradila Georgie. I přes tuto dojemnou událost však Mandy záludné nemoci podlehla ve věku 43 let.

Autor:

Diskuze