Laurel Griggs, Scarlett Johansson
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Nadějná herečka (13) nečekaně zemřela! Hrála i po boku Johanssonové

Nadějná muzikálová hvězda Laurel Griggsová zemřela ve věku pouhých 13 let. Podle zahraničních médií nepřežila masivní astmatický záchvat. Přes svůj nízký věk slavila řadu hereckých úspěchů. Objevila se i po boku herečky Scarlett Johanssonové.

Zesnulá Laurel Griggsová byla hvězdou Broadwaye. V šesti letech se proslavila v představení Kočka na rozpálené plechové střeše, které ji zapsalo mezi herecké hvězdy.

 

Laurel předvedla svůj talent po boku zkušených amerických herců jako Benjamin Walker a Scarlett Johanssonová. Talentovaná dívka však nebyla jen divadelní herečkou, úspěchy slavila také na filmových plátnech. Objevila se i v romantickém dramatu Café Society, ve kterém hrála i Kristen Stewartová.

 

Griggsová žila se svou rodinou na Manhattanu, kde také studovala státní školu. Volný čas věnovala herectví, ale také se zajímala o charitu. Jedna z organizací, kterou podporovala, pomáhala s bojem proti nemoci HIV.

 

Nadějnou kariéru a především mladý život Griggsové ukončil rozsáhlý astmatický záchvat. Záchranáři o její život bojovali marně. Dívka zemřela 5. listopadu, její pohřeb se konal už o tři dny později. Pohřbu se účastnila její rodina a nejbližší přátelé. Až teď se ale smutná zpráva dostala do médií.

 

 

Jak se slavní sportovci vyrovnali s astmatem? Zkuste to také!
Astmatem trpí každý dvanáctý Čech, může ho vyvolat i kondom!

Autor: TN.cz

Diskuze