Unikátní show

Mistři akrobacie jsou v Praze! Cirque du Soleil se inspiroval Avatarem

Svými tanečními vystoupeními fascinují diváky po celém světě a teď jsou tady. Cirque du Soleil přijel do Prahy 29. května a setrvá až do 2. června. Prvotřídní umělci zde představují svou show „TORUK – The First Flight“. Inspirací pro unikátní představení je filmový hit Avatar režiséra Jamese Camerona.

6 fotek
Do kolen svými představeními dostávají diváky po celém světě. Nyní je máme opět možnost spatřit i v České republice, kde pobudou do 2. června. Představují zde svou show „TORUK – The First Flight“.

Inspirací pro jedinečné vystoupení je filmový hit Avatar slavného režiséra Jamese Camerona. Poutavý zážitek přenese diváky na fantastickou planetu jménem Pandora, kde se příběh několik tisíc let před událostmi, které popisuje film Avatar, odehrává. Kombinace poutavé akrobacie, filmových projekcí, loutkářství a jevištní dramaturgie slibuje jedinečnou podívanou.

Tým Cirque du Soleil se skládá ze 112 účinkujících z celkem 25 zemí včetně 43 profesionálních artistů. Jakožto jedna z předních zábavních společností symbolizuje Cirque du Soleil neobyčejně pestrou paletu uměleckých kreací – od prvotřídní akrobacie přes působivou choreografii až pro nezapomenutelnou show. Od jejich založení je vidělo více než 200 milionů návštěvníků.

Jako oficiální partner je na turné doprovází mladoboleslavská automobilka. Ještě před zahájením vystoupení připravila v České republice aktivační strategii s cílem podpořit návštěvnost jednotlivých vystoupení, které přenesou atmosféru výpravné show do pražských ulic.

Autor: Han

Diskuze