Keara - 7
Zdroj: Profimedia
Ach ty plastiky

MÍSTO KRÁSKY ZVÍŘETEM: Chtěla rty jako Angelina Jolie, už roky nedokáže zavřít ústa

Keara byla obyčejná dívka, která obdivovala krásu Angeliny Jolie. Obdivovala jí natolik, že podstoupila plastickou operaci rtů, aby je měla stejné jako její idol. Dodnes toho rozhodnoutí lituje!

6 fotek
Angelina Jolie byla vždy idolem a vzorem pro mnoho žen po celém světě. V posledních letech je jako osobnost do výšin vyzdvihována za svůj odvážný krok. Nechala si totiž chirurgicky odstranit obě ňadra a vaječníky, aby tak předešla tolik obávané rakovině, čímž v médiích silně rozvířila citlivé ženské téma.

Angeliny pověstná krása ale tkví především v jejích rtech, proto Keara jistě nebyla jediná, kdo chtěl mít ústa stejně svůdna jako sexy Angelina. Jenže byla nejspíš jediná, u které poměrně jednoduchý chirurgický zákrok dopadl katastrofou!

Keara si moc přála mít plné rty po vzoru Angeliny, a tak její maminka neváhala, a darovala své dvacetileté dceři tento zákrok k Vánocům. Určitě to nemyslela špatně, chtěla pouze, jako každý správný rodič, splnit sen své milované ratolesti... Výsledek ovšem dopadl více než nešťastně. Nebohá dívka po zákroku vypadala hůř než předtím. Horní ret měla celý zdeformovaný, a ústa neustále měla do tvaru "O", protože je nemohla zavřít. V tomto stavu žila Keara celých deset let, dokud se neobjevil šikovný chirurg, který dokázal dívku uvést do "původního stavu".

Autor: bin

Diskuze