Zdroj: oficiální zdroj
Nespálme mosty

MISTA přichází s chytlavou up-tempo skladbou a KLIPEM, který se natáčel na Islandu!

Nespálme mosty - tak se jmenuje nová skladba a další ze série příběhových videoklipů slovenské zpěvačky Misty, která už několik let žije a působí v Čechách.

4 fotky
V textech zpěvačky , které si píše sama MISTA se začaly objevovat motivy našich pocitů a mezilidských vztahů. Málokdo si tak, jako umělci uvědomuje, že od pocitů se odvíjí celý náš život. Emoce hýbou světem.

"Díky emocím vzkvétá ve zdraví nebo naopak trpíme v nemoci. To, jak věci prožíváme a jaké pocity potlačujeme, je velmi důležité. Člověk vyrovnaný se svou minulostí, který se svobodně projevuje, neubližuje a nevytváří si přehnané strachy má základ k šťastnému a zdravému životu," říká zpěvačka Mista, která se řídí hlavně zdravým rozumem.

Kreativním týmem klipu jsou skvělý režisér Tomáš Krejčí a kameramanka Nina Ščamborová. Hudební klipy se většinou natáčejí na krásných místech doma nebo na atraktivních přímořských lokalitách. Mista hledala něco neobvyklého. "Island je země, která je divoká a člověkem nedotčená. Proto vznikla myšlenka natáčení na Islandu," vysvětluje Mista.

Mista, vlastním jménem Soňa Šimorová, vystudovala hru na housle na bratislavském Konzervatoři a VŠMU. Už jako 15letá založila svou vlastní kapelu, se kterou hrávala a skládala písně po večerech v garáži. Rozená Bratislavčanka žije v Praze a o vztazích ráda přemýšlí.

Píše své vlastní úvahy, které pak publikuje na svém Facebooku. Je to očista, uvolnění a radost, když vidí, že její myšlenky občas pomohou. Z popové hvězdičky se stává zralá umělkyně, která si dokáže vydobýt prostor pro tvorbu a riskuje, aby našla vlastní styl.

Autor: mk

Diskuze