Tereza Budková - 5
Zdroj: Archiv T. Budkové, Facebook, Esthé
Zvětší si budku

Misska Budková jde na operaci ňader. Potřebuje to? GALERIE

S ňadry se letos roztrhl pytel aneb Krásná Budková chce být ještě krásnější! Je štíhlá, krásná, byla vicemiss, ale se svým zevnějškem stejně není úplně spokojená. Souhlasíte s ní?

10 fotek
Leckdo si může říct, že je to rouhání, ale pocit krásy je subjektivní věc a kdo zná ženy, ví, že bruneta chce být blondýnou, dlouhovláska chce krátké vlasy, štíhlá chce přibrat, baculatá chce zhubnout, no a Tereza Budková chce větší prsa. Naštěstí pro všechna tato přání existuje řešení, a to i v případě Terezy, která se na konci podzimu chystá navštívit kliniku plastické chirurgie Esthé.

„O tom že si nechám zvětšit prsa, jsem snila snad vždycky. Ale hlavní důvod, který mě k tomu vedl, je má práce. Mám mnoho zakázek, které se týkají spodního prádla a plavek. Často musím tyto nabídky odmítat, protože se svým současným hrudníkem nemohu spodní prádlo a plavky předvádět,“ stěžovala si Tereza Budková.

Teď ji čeká první krok, kterým je konzultace s MUDr. Karlem Urbanem z kliniky Esthé. Společně proberou velikost i tvar implantátu, který si Tereza představuje a zároveň, který k ní bude nejvíce sedět. Už teď ale Tereza ví, že nechce radikální změnu. „Ráda bych měla prsa plná, ale velikostně úměrná mému tělu. Ohledně velikosti a tvaru si sice nechám ráda poradit, ale nejdůležitější pro mě je, aby prsa vypadala přirozeně,“ řekla s rozmyslem Tereza.

Kliniku Esthé si prý vybrala hlavně kvůli pozitivním ohlasům a recenzím svých kamarádek a kolegyň. „Viděla jsem několik výsledků práce MUDr. Karla Urbana a vlastně na základě toho jsem se rozhodla. Jsem přesvědčená, že klinika Esthé patří ke špičce v tomto oboru u nás a plně jim důvěřuji,“ a natěšeně přemýšlela, jaké to bude, až pozná výsledek práce MUDr. Urbana na vlastní kůži.

Autor: pul

Diskuze