Tereza Chlebovská - 5
Zdroj: facebook.com
Nejšťastnější okamžik života

Miss Chlebovská konečně porodila. Jaké jméno dala rozkošné dceři?

Miss Tereza Chlebovská a její partner, fotbalista Pavel Kadeřábek, se konečně dočkali vytouženého miminka. Štastný pár přivítal na světě dcerku Emu.

8 fotek
Tereza Chlebovská se za partnerem odstěhovala do Německa, kde se stala profesionální fotbalovou přítelkyní. Svůj profil na sociální síti zásobuje romantickými fotografiemi ze života zamilované dvojice. Modelka je známá zdravým životním stylem a láskou ke sportu. I proto na ní těhotenství nebylo dlouhou dobu téměř vidět. 

Mladý pár, který se nedávno zasnoubil, oznámil šťastnou novinu prostřednictvím profilů, které mají na sociální sítí Instagram. Dojatý tatínek napsal pod fotku čerstvě narozeného miminka: "Jsem pyšný táta, miluju Vás, holky moje."

Ani krásná misska na své vyjádření nenechala dlouho čekat. Pod nádhernou fotografii, která zachycuje tvář miminka a úsměv šťastné maminky, napsala vzkaz, který je přímo adresován malé Emičce. "Milá Emo, až si jednou budes číst tento vzkaz, chci abys věděla, že ač nikdy nebudeme Ti nejdokonalejší rodiče na světe, protože i pro nás je tato role zcela nová, a vše se budeme učit za pochodu, a občas uděláme nějakou chybu nebo prešlap, tak Tě vždy budeme milovat a to nejvíce a nejlépe, jak jen dovedeme.
Nic na světe nedokáže popsat ten nádherný pocit, že právě Tobě jsme mohli darovat život. Milujeme Tě, Emičko. Navždy," rozněžnila se novopečená maminka. 

Tereza se nyní bude zžívat s novou rolí, na kterou se dle svým slov moc těšila. Zda jí ještě někdy uvidíme na přehlídkových molech, je zatím ve hvězdách. Ale vzhledem k její pevné vůli, bude mít své sexy křivky rychle zpět. 

 

Autor: sim

Diskuze