Rodina na prvním místě

Mise nový domov: Žili pokojným životem, před třemi lety se úplně všechno změnilo! VIDEO

Mise nový domov a s ním i moderátorka pořadu Tereza Pergnerová přichází už ve středu večer na obrazovky televize Nova s novým příběhem. Tentokrát diváci uvidí starší pár, kterým se ze dne na den obrátil život vzhůru nohama. Místo poklidného stárnutí vychovávají tři malé děti.

19 fotek
Manželé Helena (52) a Erich (62) Juchelkovi žili poklidným a spokojeným životem. Před třemi lety se ale jejich plány na idylické stáří otočily o 180 stupňů. Jednoho dne jim zavolala sociální pracovnice s dotazem, jestli by se nemohli postarat o malou dcerku jejich syna a snachy. Přes počáteční obavy nakonec zvítězila láska k vnučce a Juchelkovi přijali Evelínku za vlastní a připravili pro ni útulný domov. Tím to ale zdaleka nekončilo...

Postupně se Helena s Erichem dozvěděli, že jejich snacha porodila další dítě, které okamžitě dala k adopci a nikdo neví, kde miminko v současné době je. Nedlouho poté syn Heleny a Ericha přivedl na hlídání dva starší bratry malé Evelíny. Už předem ale věděli, že nejde jen o pár dnů, oba chlapci u nich zůstali natrvalo.

Postupně se od nich dozvěděli strašlivé věci. Kluci byli neustále sami doma a stávalo se, že několik dnů nic nejedli. Jejich rodiče totiž propadli drogám a nedokázali se o děti postarat. Na cestě je další dítě a Juchelkovi se děsí toho, co bude dál!

Pomůže Tereza Pergnerová a její tým tomuto staršímu páru s obrovským srdcem?

Mise nový domov už ve středu od 20:20 na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze