Michaela Tomešová - 1
Zdroj: Instagram
Neuvěřitelná osobnost

Míša Tomešová šokovala po porodu svého manžela: Ta ženská je blázen! nevěřil Roman svým očím

Hvězda seriálu Ulice Míša Tomešová se stala v neděli odpoledne dvojnásobnou maminkou! Porod syna Jonáška dopadl na výbornou, a tak se herečka cítila chvíli po porodu více než dobře. Alespoň to tak vypadalo!

7 fotek
Míša Tomešová v nedělních odpoledních hodinách porodila syna Jonáše. Porod trval sotva dvě hodiny, a tak to stále usměvavá a pohodová herečka měla v rámci možností za sebou velmi rychle. Ještě před porodem dokonce říkala, jak se na ten okamžik, které se mnoho žen obává, těší!

A podle toho, co se dělo po porodu, to vypadá, že tomu tak vážně bylo. Tři hodiny po porodu ukázal manžel Roman Tomeš (30), jak už se má Míša čile k světu. Žádné vyčerpání, žádné viditelné nesnesitelné bolesti. Čerstvá dvojnásobná maminka pobíhala po pokoji jako by se nechumelilo a smála se od ucha k uchu.

„Jsou věci, které já jako chlap moc nechápu. Ve dvě hodiny jsme vyráželi do porodnice... Ve čtyři hodiny Míša v podstatě porodila a teď je půl osmý a ona už tady uklízí!“ pochlubil se pyšný tatínek a manžel Roman, a na důkaz ukázal, že Míša je opravdu v neuvěřitelné kondici.

„Mávám fanouškům jako ta vévodkyně Kate!“ dělala si v krátkém videu Míša legraci a vypadala opravdu velmi svěže. „Já to nechápu, ta ženská je blázen! Jsme šťastný moc. Jsme moc, moc šťastný!“ okomentoval situaci Roman, který se hned na to přiznal, že plánuje několikadenní oslavu. Kdy jindy si pořádně přihnout, než na oslavu narození druhého synátora.
 

Autor: bin

Diskuze