Michaela Štoudková v aquaparku - 2
Zdroj: Herminapress.cz
zubí se na svět

Míša Štoudková v aquaparku: Proč jí to tak neslušelo?

Modelka a misska Míša Štoudková je žena bez bázně a hany. Při startu letní sezony v největším českém Aquaparku jí to však moc neslušelo.

9 fotek
Při křtu nových tobogánů se spustila z výšin a proklouzala se vodními kanály až do cíle. V klídku, pohodě a s úsměvem na rtech.

"Tobogány já můžu. Nebyla to moje první zkušenost s nimi, ale tyhle jsou trošku strmější, delší a zajímavější. Řekla jsem si, kdo se bojí, nesmí do lesa, nebo vlastně na tobogán a testovala jsem. Troška adrenalinu rozhodně neškodí," nechala se slyšet po jízdě Míša, která kromě vodních radovánek má ráda jízdu na kolečkových bruslích a pozor, ráda si s chutí i zaboxuje.

Jejího příkladu následovala i herečka Vendula Křížová, kterou doprovázely její dítka, ovšem jen jedno překonalo obavy a s mamčou se pustilo do jízdy. Ostatní zúčastněné dámy, třeba Kateřina Kristelová, Nikol Moravcová či Nikol Kouklová, kmotry obou novinek, se do vodního živlu dostat nepodařilo.

A kdo ze všech těch modelek a hereček byl v Aquaparku nejkrásnější? Určitě další misska a modelka Iveta Vítová, která dorazila se svou nedávno narozenou dcerkou Anetkou.

Autor: pul

Diskuze