Michaela Ochotská
Zdroj: Profimedia
Není to, jak to vypadá...

Míša Ochotská se otevřeně vyjádřila k tomu, proč se zase vídá s Rosolem! Jsou opět spolu?

Michaela Ochotská (32) konečně promluvila o tom, jak to se svým manželem Lukášem Rosolem (31) má. Co stojí za jejich nedávnými společnými fotkami? Nejspíš budete hodně překvapeni.

6 fotek
Nedávno se Míša Ochotská pochlubila na sociálních sítích společnou fotografií se svým manželem Lukášem Rosolem, jejichž vztah prochází už delší dobou pořádnou krizí. Neshody v manželství jednu chvíli vygradovaly až natolik, že si tenista na chvíli odskočil k fitness trenérce Anetě Znamenáčkové. Proto když začala blondýnka nadšeně sdílet fotky se synem a manželem na tenisovém turnaji v Ostravě, začalo se okamžitě spekulovat o tom, že všechno zlé je zažehnáno a Míša s Lukášem jsou zase spolu.

Celá věc se má ale ve skutečnosti úplně jinak. „S Lukášem spolu vycházíme a chtěla jsem, aby si André užil i tatínka,“ vysvětlila bývalá moderátorka pro Expres.cz. Podle všeho to tedy vypadá, že Míša navštívila Rosola v Ostravě spíše z lítosti. Lukášovi se totiž poslední dobou na tenisových kurtech vůbec nedaří.

„S manželkou spolu nejsme. Chtěl jsem být s malým, protože času být s ním je opravdu málo. Chci, aby viděl, že hraju tenis, a třeba se s ním taky jednou podívám na turnaje,“ vyjádřil se ke svému manželství Lukáš Rosol pro Moravskoslezský deník a potvrdil tak slova své manželky. Šťastný konec se tak pravděpodobně nekoná a ani konat nebude, nicméně je skvělé, že se oba dva snaží i přes veškeré peripetie vycházet kvůli svému malému synovi.

Autor: mic

Diskuze