Michaela Ochotská - 1
Zdroj: Instagram
Fotbalista za tenistu

FOTO: Míša Ochotská pózovala nahá před objektivem! Kdo má být jejím novým milencem?

Michaela Ochotská (37) na tenistu už asi nemyslí. Vypadá to, že má za něj náhradu. Nedávno zveřejnila celkem odvážnou fotku, na které leží úplně nahá na posteli. S kým ji sdílí a kdo ji fotil? Byl to snad její nový objev?

6 fotek
Není to tak dávno, kdy Michaela Ochotská (37), moderátorka a herečka, a tenista Tomáš Rosol (37) tvořili šťastně zamilovaný pár a nikdo by nepochyboval o tom, že jim to vydrží do konce života. Před oltářem si řekli své „ano" a následně se jim narodil krásný syn Andreas.

Bohužel každá pohádka nemá happy end a i u nich začaly problémy a pár šel od sebe. Ani jeden nepřiznal důvod jejich rozchodu, ale pravda vždycky vyjde najevo – na Tomáše praskla nevěra s mladou fitness trenérkou, která dokonce pomáhala Míše s cvičením, když byla těhotná. Kdo doufal v jejich návrat, má bohužel smůlu. Tenista už svou náhradu našel, dokonce je to kopie moderátorky Petra Kubínová, a ani Míša není pozadu.

Před pár dny Michaela zveřejnila na sociálních fotích svou fotku, kde leží úplně nahá, přes sebe má jen přehozenou peřinu, a napsala k tomu: „Ideální počasí zůstat celý den v posteli." Otázkou tak zůstává, s kým Míša čas v posteli tráví. Podle informací serveru Blesk.cz by se mělo jednat o mladičkého fotbalistu Martina Hálu (25). Jestli je to pravda, nebo jen spekulace, se časem ukáže. Nemá se za co stydět, tak proč tajit svou novou lásku. Zaslouží si být opět šťastná!

Autor: misp

Diskuze