Zdroj: Prásk!
Pozor na to!

Míša Ochotská dostala špatnou antikoncepci: Následky? Fatální!

9. 11. 2018

Herečka a moderátorka Michaela Ochotská (33) si v lékárně koupila antikoncepční pilulky, které běžně užívá. Jenže když otevřela krabičku a vytáhla jedno plato, hodně se divila, co vidí.

8 fotek
Míša Ochotská patrně nechce v současné době být dvojnásobnou maminkou, a tak patří k ženám, které se před nechtěným početím chrání antikoncepčními pilulkami. Na tuto metodu ochrany mají lidé dost odlišné názory a v dnešní době je velmi démonizovaná. Ovšem to, co si koupila Míša, je podle všeho opravdu zdraví nebezpečné!

Půvabná herečka otevřela krabičku s antikoncepcí a čekal ji pořádný šok. Taková zrada! Hned na prvním platíčku s pilulkami, které z krabičky vytáhla, byl veškerý text napsaný azbukou v ruštině! „Česká lékárna, česká krabička a vytáhnu tohle... Ještě, že jsem na výšce měla ruštinu,“ brala celý omyl s nadhledem Míša.

S celou situací se svěřila na Instagramu v InstaStory, a tak netrvalo dlouho a jedna z žen jí upozornila, ať pilulky se špatným obalem neužívá. Sama si tou zkušeností také prošla... „Míšo, nebrat, vrátit do lékárny! Skončila jsem díky tomuhle v nemocnici se silným krvácením,“ upozornila neznámá žena Míšu. „Je to neoriginální léčivo, skončila jsem na pohotovosti se silným krvácením. Bylo mi řečeno, že to neobsahuje množství látek, které by mělo,“ vysvětlila dotyčná celý problém, kterým tak možná pomohla do budoucna nejen Míše Ochotské, ale i dalším ženám, které si v lékárně zakoupí tuto nesprávnou antikoncepci.

Co se stane, když přestaneš brát hormonální antikoncepci?
Rizika hormonální antikoncepce - kdo se jí má raději vyvarovat?


 

Autor: bin

Diskuze