Nejhezčí dárek

Míša Maurerová alias Digi z Ulice ukázala roztomilé FOTO s novorozenou Emmou: Čistá láska!

Jak už vás Prásk.tv informoval, o víkendu se herečka Míša Maurerová (39) známá ze seriálu Ulice jako kadeřnice Digi stala potřetí maminkou. A jak je vidět, dcerka Emma se má čile k světu!

7 fotek
Představitelce seriálové Digi z Ulice Míše Maurerové naděloval Ježíšek letos předčasně. O víkendu se totiž stala maminkou. Hereččina životní premiéra to ale v tomto směru skutečně není, z předchozího vztahu má dvojčata Pepíka a Madlenku, a tak rodičovskou roli jistě zvládne i nadále na jedničku.

Holčička, která dostala jméno Emma, má ale stále neznámého tatínka. Míša se totiž rozhodla svého partnera veřejnosti skrýt, a tak bohužel nemohou hereččini fanoušci posoudit, jestli je holčička podobná více tatínkovi nebo mamince.

Že si ale herečka nový přírůstek do rodiny užívá, je vidět z jejích příspěvků na Instagramu. Tam naposledy přidala fotku s malou Emmou v náručí a do komentáře napsala: „Čistá láska“... Je potřeba něco více dodávat? My přejeme čerstvé pětičlenné rodince hlavně to zdravíčko a krásné prožití vánočních svátků, které malá Emma zažije poprvé!

Autor: bin

Diskuze