Oreo
Zdroj: YouTube.com
Tak to je pecka!

VIDEO: Žena rozdrtila Oreo sušenky a přidala k nim máslo. Výsledek je fantastický!

Také vás už nebaví zdlouhavé pečení dortů a patlání se s moukou? Naučíme vás jednoduchý recept, na který ji nebudete potřebovat. Postačí vám k tomu jedna z nejoblíbenějších sladkostí!

Ujíždíte na Oreo sušenkách? To ještě netušíte, že z nich jde udělat ještě něco lepšího! Budete k tomu potřebovat 300 gramů sušenek jako základ. Poté ještě 100 gramů rozpuštěného másla, 300 mililitrů smetany a 300 gramů čokolády.

Jako první musíte nadrtit sušenky, k tomu vám poslouží domácí robot nebo klasický váleček. Drť smíchejte s rozpuštěným máslem a směs vložte do formiček. Pokuste se ji vymodelovat do tvaru nízkých košíčku a pečte je 10–12 minut, dokud nebudou pevné. Poté si rozehřejte smetanu a rozpusťte v ní čokoládu. Až se suroviny správně spojí, tak je vlijte do upečených pohárků a ozdobte ovocem či mátou. Dodělané dortíky nechte ještě dvě hodiny chladnout.

Výsledek je neuvěřitelný! Dortíky vypadají naprosto božsky, a co je na nich nejlepší? Připravují se jen chvilku a zvládne je i naprostý amatér. Tak co? Kdy je vyzkoušíte?

Autor: Beat

Diskuze