Jana Röbisch z výměny - 1
Zdroj: facebook.com
Ta mu dala

Drsně si to s ním vyřídila: Milovnici hadů z Výměny manželek naštval soused. Tohle mu udělala! FOTO

Jana z Výměny manželek nejde pro sprosté slovo daleko. Po odvysílaném díle, kde zazněla legendární hláška „mačkáš mi hada“, se milovnice hadů Jana stala velmi populární. A teď opět zasahuje!

3 fotky
Na vlastní pěst se milovnice hadů Jana z Výměny manželek rozhodla vyřešit problém, který ji evidentně nenechal v klidu! "Nervy v kýblu" měla díky řidiči, který podle ní neumí zaparkovat tak, aby zbylo místo i pro jiná auta.

Jana opět ukázala jaká je tvrďačka! Svým výkonem se nestyděla pochlubit na sociální síti. Umístila tam fotky zaparkovaných aut „před" a „po" jejím nekompromisním zásahu. Nebála se ani vyjádřit svůj názor v drsném vzkazu přímo na adresu řidiče tohoto vozu. „Parkoval jako jak p**a, tak jsem ho srovnala, fašoun jeden,“ napsala Jana Röbisch.

Na první fotce je evidentní, že řidič parkuje neprakticky a znemožňuje tak zaparkovat dalšímu vozidlu, což většinu dalších řidičů pochopitelně vytáčí, včetně Jany. Ta se rozhodla, že auto jednoduše odtlačí! „Posouvání parkujícího z**da. Po třech týdnech jsem to už nevydržela a šoupla ho do hajzlu,“ nestyděla se jasně vyjádřit svůj názor!

Hvězdička z Výměny si umí svou pozornost užít. To dokazuje i fakt, že na svém profilu sdílí vtípky na svůj všemi známý výrok. Dokonce se nebála své fanoušky oslovit, aby pro ni hlasovali v soutěži Miss Metalshop. Jana zkrátka ze své účasti v reality show vytřískala, co se dá! 

Autor: veh

Diskuze