Milla Jovovich - Pátý element
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Milla, Jovovich
Prásk.tv

Milla Jovovich (44) je těhotná! Má ale strašný strach

Herečka známá z Pátého elementu je ve třiačtyřiceti těhotná. Milla Jovovich má už děti dvě a třetího se nemůže dočkat. Na svém Instagramu se svěřila, že má z těhotenství velký strach a respekt. Před dvěma lety totiž potratila.

5 fotek
Milla Jovovich má už dvě dcery, Ever Gabo (11) a Dashiel Edan (4). Po dalším dítěti ale toužila. Přibližně před dvěma lety prodělala potrat, který ji hluboce zasáhl. Myslela si, že už neotěhotní. Šance je samozřejmě menší, když je ženě po čtyřicítce. Přesto to Milla dokázala. Nepopírá ale, že má strach, aby vše dobře dopadlo.

„Před třinácti týdny jsem zjistila, že jsem těhotná. Měla jsem z toho smíšené pocity. Něco mezi šílenou radostí a totálním peklem. Kvůli mému věku i potratu, který jsem prodělala, jsem k miminku nechtěla tak rychle přilnout,“ napsala na svůj Instagram, kde popisovala, čím vším musela projít.

„Nebyla to žádná sranda. Poslední měsíce jsme byli s rodinou jako na trní. Čekali jsme na výsledky testů a trávili čas v čekárnách u lékaře. Díky bohu, že všechno dopadlo dobře a k nám do rodiny přibude další holčička. Posílám vám lásku a budu vám postupně ukazovat, jak rostu,“ dodala Milla, která je ale pořád velmi opatrná. Všechny tři děti má s manželem Paulem W. S. Andersonem, který je filmový režisér.

Nejčastější otázky, které ženu napadnou po spontánním potratu
VAŠE PŘÍBĚHY: Potrat mi vzal chuť žít

Autor: Han

Diskuze